Roztočilo se soukolí druhé ligy, Sokol Bohumín jede

Představujeme týmy 1. ligy

Série Ambry skončila, Sokol Bohumín začal vítězně

Focení týmů + pořadatelé na utkáních

Míče pro soutěžní ročník 2022/2023

Soupisky a jejích aktualizace

Valná hromada a los jednotlivých soutěží

Poslední dny na přihlášení do KaFuLi 2022/2023

Poděkování vedení města a informace k soutěžnímu ročníku 2022/2023

LETNÍ KARVINSKÝ POHÁR SI PODMANIL VÝMĚNÍK-MABUL

Finalé LKP 2022

LETNÍ KARVINSKÝ POHÁR

I. Liga 2022/2023

# Tým Z B
1. FCK BANÍČEK 3 9
2. ORANJES KARVINÁ 3 7
3. VIGO 3 7
4. BLUES DEVILS 3 6
5. FC MÖLNLYCKE 3 6

II. Liga 2022/2023

# Tým Z B
1. HAVRANI 6 18
2. FK RAPID HAVÍŘOV 6 15
3. RIVIÉRA KÁ-4 6 15
4. TYGŘI 6 12
5. KST MEMBRANE 6 10

III. Liga 2022/2023

# Tým Z B
1. SOKOL BOHUMÍN 6 18
2. FUTSAL GUYS 6 12
3. ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ 5 9
4. KARVIŇÁCI 5 7
5. REAPERS 5 6

Krátké zprávy

Omluva týmu Blues Devils

27.11.2022 - Dnes byl upraven článek o týmech první ligy, kde bylo chybně uvedeno, že tým Blues devils skončil nejlépe na 7 místě, což není pravda. V ročníku 2015/2016 postoupili do semifinále a skončili na 4 místě. Tímto se týmu Blues devils omlouváme. Pokud má někdo podobný problém, tak nás prosím kontaktujte.

Změna týmů z losování první ligy

8.11.2022 - Po vzájemné dohodě mezi týmy Ambra real a FC Molnlyckle došlo k záměně jejích pořadí na pozicích 1 a 16. Správní rada s tímto souhlasila, jelikož došlo ke kolizi mistrovského utkání ve fotbale u hráčů týmu Molnlyckle.

Chyba v údajích

17.10.2022 - V informacích k soutěžnímu ročníku máme uvedenou chybu, kdy u hrazení startovného jsme uvedli, že se má do variabilního symbolu uvést název klubu. Správně má být uvedeno, že do zprávy pro příjemce má být uveden název klubu. Omlouváme se za chybně uvedené informace.

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Rozpis zápasů I. ligy

  • DRŽÁCI
  • LC REAL
  • RON SW - GUNNERS
  • FCK BANÍČEK
  • FT AZURO KARVINÁ
  • FRISCO
  • FC MÖLNLYCKE
  • DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
  • ORANJES
  • AGA 24
  • VIGO
  • YOUNG BOYS
  • MABUL - VÝMĚNÍK
  • BLUES DEVILS
  • AMBRA REAL
  • TDK HAVÍŘOV
Odehrané
Nadcházející
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
sobota 16.11.2019 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
6
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
5
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
SK SARTORIS KARVINÁ OB
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
3
FC BULLDOGS
2
sobota 30.11.2019 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
FC BULLDOGS
5
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
4
FC BULLDOGS
2
neděle 15.12.2019 - 19:20
SK SARTORIS KARVINÁ OB
10
FC BULLDOGS
0
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 14:20
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
FC BULLDOGS
3
neděle 12.1.2020 - 13:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
1
FC BULLDOGS
2
sobota 16.11.2019 - 13:40
FC BULLDOGS
0
ALIENS
8
sobota 16.11.2019 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
0
ALIENS
1
sobota 30.11.2019 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
2
ALIENS
4
sobota 30.11.2019 - 15:00
FC BULLDOGS
2
ALIENS
4
neděle 15.12.2019 - 18:40
SK SARTORIS KARVINÁ OB
4
ALIENS
2
neděle 15.12.2019 - 20:00
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
1
ALIENS
6
neděle 5.1.2020 - 13:40
FC BULLDOGS
1
ALIENS
3
neděle 5.1.2020 - 15:00
SK SARTORIS KARVINÁ OB
6
ALIENS
4
neděle 12.1.2020 - 13:40
SFK DŘEVÁCI KARVINÁ
0
ALIENS
2
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 11:20
HAVRANI
0
ORANJES
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HAVRANI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HAVRANI
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HAVRANI
1
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HAVRANI
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
RON SW - GUNNERS
4
HAVRANI
0
sobota 4.1.2020 - 20:20
HAVRANI
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 08:40
FCK BANÍČEK
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES
3
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
LC REAL
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES
3
neděle 1.12.2019 - 09:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
HAVRANI
0
neděle 1.12.2019 - 10:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
FCK BANÍČEK
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
RON SW - GUNNERS
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
LC REAL
5
neděle 1.12.2019 - 08:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
1
ORANJES
3
neděle 1.12.2019 - 10:00
FCK BANÍČEK
0
ORANJES
3
neděle 1.12.2019 - 11:20
HAVRANI
0
ORANJES
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES
4
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES
3
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES
3
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
LC REAL
2
sobota 21.12.2019 - 09:40
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
6
BLUES DEVILS
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
RON SW - GUNNERS
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 16:20
FCK BANÍČEK
9
BLUES DEVILS
0
neděle 1.12.2019 - 12:40
LC REAL
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 14:00
LC REAL
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 14:40
BLUES DEVILS
1
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 09:40
FCK BANÍČEK
5
LC REAL
1
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
LC REAL
5
DRŽÁCI
0
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
LC REAL
0
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
LC REAL
4
sobota 4.1.2020 - 12:20
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
0
LC REAL
5
neděle 1.12.2019 - 12:40
LC REAL
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 13:20
BLUES DEVILS
5
SK SARTORIS KARVINÁ
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
HAVRANI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 12:20
ORANJES
1
SK SARTORIS KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 12:00
BLUES DEVILS
2
VIGO
2
neděle 1.12.2019 - 14:00
LC REAL
2
VIGO
0
neděle 1.12.2019 - 15:20
SK SARTORIS KARVINÁ
0
VIGO
5
neděle 22.12.2019 - 17:40
ORANJES
4
VIGO
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
RON SW - GUNNERS
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 20:20
HAVRANI
2
VIGO
3
neděle 1.12.2019 - 18:00
RON SW - GUNNERS
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
RON SW - GUNNERS
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:40
RON SW - GUNNERS
2
DRŽÁCI
3
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
RON SW - GUNNERS
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
2
RON SW - GUNNERS
1
sobota 21.12.2019 - 12:20
BLUES DEVILS
2
RON SW - GUNNERS
3
sobota 4.1.2020 - 17:00
RON SW - GUNNERS
2
VIGO
2
sobota 4.1.2020 - 18:20
RON SW - GUNNERS
4
HAVRANI
0
sobota 4.1.2020 - 19:40
RON SW - GUNNERS
0
PASTRMANIA
2
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 20:40
RON SW - GUNNERS
2
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 11:00
FCK BANÍČEK
2
DRŽÁCI
1
neděle 22.12.2019 - 12:20
LC REAL
5
DRŽÁCI
0
neděle 5.1.2020 - 09:00
DRŽÁCI
2
SK SARTORIS KARVINÁ
4
neděle 5.1.2020 - 10:20
DRŽÁCI
3
ORANJES
3
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
neděle 1.12.2019 - 18:40
DRŽÁCI
2
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 19:20
RON SW - GUNNERS
4
OMA CZ
1
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 15:00
HAVRANI
3
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 16:20
SK SARTORIS KARVINÁ
2
OMA CZ
2
sobota 4.1.2020 - 09:00
OMA CZ
2
LC REAL
0
sobota 4.1.2020 - 10:20
OMA CZ
0
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 1.12.2019 - 18:00
RON SW - GUNNERS
3
KARIMPEX
3
neděle 1.12.2019 - 20:00
DRŽÁCI
2
KARIMPEX
4
neděle 1.12.2019 - 21:20
OMA CZ
3
KARIMPEX
8
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 19:00
ORANJES
1
KARIMPEX
0
neděle 22.12.2019 - 20:20
VIGO
5
KARIMPEX
3
sobota 4.1.2020 - 13:00
KARIMPEX
2
BLUES DEVILS
1
sobota 4.1.2020 - 14:20
KARIMPEX
0
FCK BANÍČEK
0
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
sobota 21.12.2019 - 09:00
TDK HAVÍŘOV
0
RON SW - GUNNERS
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
TDK HAVÍŘOV
1
BLUES DEVILS
1
sobota 21.12.2019 - 11:40
TDK HAVÍŘOV
1
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
5
neděle 5.1.2020 - 09:40
TDK HAVÍŘOV
1
ORANJES
3
neděle 5.1.2020 - 11:00
TDK HAVÍŘOV
1
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 5.1.2020 - 11:40
DRŽÁCI
6
TDK HAVÍŘOV
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 20:40
TDK HAVÍŘOV
4
PASTRMANIA
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
PASTRMANIA
1
DRŽÁCI
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
PASTRMANIA
0
LC REAL
2
neděle 22.12.2019 - 11:40
PASTRMANIA
3
FCK BANÍČEK
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
PASTRMANIA
2
HAVRANI
2
sobota 4.1.2020 - 19:00
PASTRMANIA
4
VIGO
3
sobota 4.1.2020 - 19:40
RON SW - GUNNERS
0
PASTRMANIA
2
sobota 14.12.2019 - 18:40
PASTRMANIA
1
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 19:20
TDK HAVÍŘOV
3
FRISCO
9
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 13:00
FRISCO
6
OMA CZ
3
neděle 22.12.2019 - 14:20
FRISCO
4
SK SARTORIS KARVINÁ
2
neděle 22.12.2019 - 15:40
FRISCO
7
HAVRANI
1
sobota 4.1.2020 - 13:40
FRISCO
4
FCK BANÍČEK
6
sobota 4.1.2020 - 15:00
FRISCO
6
BLUES DEVILS
2
sobota 4.1.2020 - 15:40
KARIMPEX
2
FRISCO
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
TDK HAVÍŘOV
0
AGA 24
4
sobota 14.12.2019 - 20:00
PASTRMANIA
1
AGA 24
5
sobota 14.12.2019 - 21:20
FRISCO
9
AGA 24
1
neděle 22.12.2019 - 17:00
AGA 24
2
KARIMPEX
5
neděle 22.12.2019 - 18:20
AGA 24
4
VIGO
0
neděle 22.12.2019 - 19:40
AGA 24
0
ORANJES
4
sobota 4.1.2020 - 09:40
AGA 24
10
DŘEVO TRUST ŠAVLOZUBÉ OVCE
3
sobota 4.1.2020 - 11:00
AGA 24
2
LC REAL
4
sobota 4.1.2020 - 11:40
OMA CZ
0
AGA 24
7
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
YOUNG BOYS
7
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
FUTSAL GUYS
5
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
K-BIKES
3
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA FC
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FT AZURO KARVINÁ
2
neděle 24.11.2019 - 09:40
K-BIKES
3
FUTSAL GUYS
2
neděle 24.11.2019 - 11:00
K-BIKES
1
YOUNG BOYS
2
neděle 24.11.2019 - 11:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
K-BIKES
3
sobota 21.12.2019 - 09:40
K-BIKES
2
FT AZURO KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:00
K-BIKES
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
7
K-BIKES
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
K-BIKES
0
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
K-BIKES
5
sobota 4.1.2020 - 16:20
K-BIKES
1
LIMYS
3
neděle 24.11.2019 - 09:40
K-BIKES
3
FUTSAL GUYS
2
neděle 24.11.2019 - 10:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
FUTSAL GUYS
5
neděle 24.11.2019 - 12:20
FUTSAL GUYS
1
YOUNG BOYS
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
FUTSAL GUYS
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:00
FUTSAL GUYS
1
QUATRO REKLAMA FC
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FUTSAL GUYS
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FUTSAL GUYS
1
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
FUTSAL GUYS
1
sobota 4.1.2020 - 20:20
FUTSAL GUYS
4
FC BRUNO
5
neděle 24.11.2019 - 09:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
0
YOUNG BOYS
7
neděle 24.11.2019 - 11:00
K-BIKES
1
YOUNG BOYS
2
neděle 24.11.2019 - 12:20
FUTSAL GUYS
1
YOUNG BOYS
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
YOUNG BOYS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
YOUNG BOYS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
YOUNG BOYS
7
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
YOUNG BOYS
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
YOUNG BOYS
7
neděle 5.1.2020 - 11:20
YOUNG BOYS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FT AZURO KARVINÁ
5
neděle 15.12.2019 - 14:40
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
LIMYS
2
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 16:20
K-BIKES
1
LIMYS
3
sobota 30.11.2019 - 09:40
FT AZURO KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FT AZURO KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:40
LIMYS
0
FT AZURO KARVINÁ
5
sobota 21.12.2019 - 09:40
K-BIKES
2
FT AZURO KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
3
FT AZURO KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 12:20
FT AZURO KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA FC
1
FT AZURO KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FT AZURO KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 12:20
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
FT AZURO KARVINÁ
2
sobota 30.11.2019 - 09:40
FT AZURO KARVINÁ
2
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 10:20
LIMYS
4
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 13:40
FUTSAL GUYS
2
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA FC
4
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 11:20
YOUNG BOYS
8
DEPORTIVO
2
sobota 30.11.2019 - 09:00
LIMYS
1
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 11:00
FT AZURO KARVINÁ
2
FC BRUNO
2
sobota 30.11.2019 - 12:20
DEPORTIVO
5
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 17:40
YOUNG BOYS
3
FC BRUNO
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 20:20
FUTSAL GUYS
4
FC BRUNO
5
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA FC
3
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 16:00
SFC SLEZAN KARVINÁ
3
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 17:20
LIMYS
1
MOBILKA
4
sobota 4.1.2020 - 17:00
MOBILKA
2
FC BRUNO
3
sobota 4.1.2020 - 18:20
MOBILKA
4
FUTSAL GUYS
1
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
MABUL - VÝMĚNÍK
8
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA FC
1
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:40
MOBILKA
3
RIVIÉRA KÁ-4
8
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 11:00
K-BIKES
2
RIVIÉRA KÁ-4
4
sobota 21.12.2019 - 12:20
FT AZURO KARVINÁ
6
RIVIÉRA KÁ-4
3
neděle 5.1.2020 - 08:00
RIVIÉRA KÁ-4
2
DEPORTIVO
2
neděle 5.1.2020 - 09:20
RIVIÉRA KÁ-4
5
YOUNG BOYS
7
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
neděle 1.12.2019 - 16:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
QUATRO REKLAMA FC
1
neděle 1.12.2019 - 17:20
MOBILKA
2
QUATRO REKLAMA FC
3
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA FC
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA FC
1
sobota 21.12.2019 - 15:00
FUTSAL GUYS
1
QUATRO REKLAMA FC
2
sobota 21.12.2019 - 16:20
DEPORTIVO
2
QUATRO REKLAMA FC
4
sobota 4.1.2020 - 09:00
QUATRO REKLAMA FC
1
FT AZURO KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 10:20
QUATRO REKLAMA FC
3
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA FC
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 1.12.2019 - 16:00
MOBILKA
2
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 18:00
RIVIÉRA KÁ-4
0
FC MÖLNLYCKE
6
neděle 1.12.2019 - 19:20
QUATRO REKLAMA FC
0
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 19:00
YOUNG BOYS
4
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 20:20
FC BRUNO
2
FC MÖLNLYCKE
9
sobota 4.1.2020 - 13:00
FC MÖLNLYCKE
4
LIMYS
2
sobota 4.1.2020 - 14:20
FC MÖLNLYCKE
1
K-BIKES
5
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
neděle 15.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
2
MOBILKA
1
neděle 15.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
0
LIMYS
1
neděle 15.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
2
SFC SLEZAN KARVINÁ
1
neděle 5.1.2020 - 08:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
YOUNG BOYS
2
neděle 5.1.2020 - 10:00
FK RAPID HAVÍŘOV
4
DEPORTIVO
5
neděle 5.1.2020 - 10:40
RIVIÉRA KÁ-4
2
FK RAPID HAVÍŘOV
6
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 16:40
FK RAPID HAVÍŘOV
3
MABUL - VÝMĚNÍK
4
sobota 21.12.2019 - 09:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
RIVIÉRA KÁ-4
0
sobota 21.12.2019 - 10:20
MABUL - VÝMĚNÍK
3
FT AZURO KARVINÁ
3
sobota 21.12.2019 - 11:40
MABUL - VÝMĚNÍK
7
K-BIKES
3
sobota 4.1.2020 - 17:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FUTSAL GUYS
1
sobota 4.1.2020 - 19:00
MABUL - VÝMĚNÍK
2
FC BRUNO
2
sobota 4.1.2020 - 19:40
MOBILKA
2
MABUL - VÝMĚNÍK
8
sobota 7.12.2019 - 14:40
MABUL - VÝMĚNÍK
2
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
sobota 7.12.2019 - 15:20
FK RAPID HAVÍŘOV
1
CHACHAŘI ORLOVÁ
4
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 13:00
CHACHAŘI ORLOVÁ
8
QUATRO REKLAMA FC
1
sobota 21.12.2019 - 14:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
5
DEPORTIVO
2
sobota 21.12.2019 - 15:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FUTSAL GUYS
3
sobota 4.1.2020 - 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
0
K-BIKES
0
sobota 4.1.2020 - 15:00
LIMYS
0
CHACHAŘI ORLOVÁ
6
sobota 4.1.2020 - 15:40
FC MÖLNLYCKE
3
CHACHAŘI ORLOVÁ
2
sobota 7.12.2019 - 14:00
FK RAPID HAVÍŘOV
0
FT GALAXY KARVINÁ
3
sobota 7.12.2019 - 16:00
MABUL - VÝMĚNÍK
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 7.12.2019 - 17:20
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
FT GALAXY KARVINÁ
1
sobota 21.12.2019 - 17:00
FT GALAXY KARVINÁ
0
FC MÖLNLYCKE
3
sobota 21.12.2019 - 18:20
FT GALAXY KARVINÁ
3
FC BRUNO
2
sobota 21.12.2019 - 19:40
FT GALAXY KARVINÁ
2
YOUNG BOYS
7
sobota 4.1.2020 - 09:40
FT GALAXY KARVINÁ
4
SFC SLEZAN KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:00
FT GALAXY KARVINÁ
2
FT AZURO KARVINÁ
2
sobota 4.1.2020 - 11:40
QUATRO REKLAMA FC
3
FT GALAXY KARVINÁ
1
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
TYGŘI
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 08:40
TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 10:40
BILBAO PETROVICE
2
TYGŘI
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 11:00
TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
TYGŘI
1
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 08:40
TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
2
neděle 10.11.2019 - 09:20
BILBAO PETROVICE
1
VETERÁN TEAM
11
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 08:00
BILBAO PETROVICE
5
GESOMONT
2
neděle 10.11.2019 - 10:00
TYGŘI
5
GESOMONT
1
neděle 10.11.2019 - 11:20
VETERÁN TEAM
3
GESOMONT
1
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
sobota 7.12.2019 - 18:40
BILBAO PETROVICE
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 19:20
TYGŘI
4
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 14:40
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 09:40
TYGŘI
3
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
neděle 5.1.2020 - 12:40
BILBAO PETROVICE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 10.11.2019 - 12:40
SLOVAN HAVÍŘOV
2
AC 6
1
neděle 10.11.2019 - 13:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
1
AC 6
2
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
sobota 14.12.2019 - 18:40
VETERÁN TEAM
2
AC 6
0
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 16:20
GESOMONT
1
AC 6
3
neděle 10.11.2019 - 12:00
MALÁRIA HAVÍŘOV
4
THE VEGETABLES
4
neděle 10.11.2019 - 14:00
SLOVAN HAVÍŘOV
6
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 15:20
AC 6
4
THE VEGETABLES
4
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 17:40
GESOMONT
3
THE VEGETABLES
1
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 12:20
VETERÁN TEAM
2
THE VEGETABLES
0
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 20:00
BILBAO PETROVICE
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 21:20
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
REAPERS
2
sobota 11.1.2020 - 09:00
REAPERS
4
THE VEGETABLES
3
sobota 11.1.2020 - 10:20
REAPERS
2
VETERÁN TEAM
1
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 18:40
REAPERS
2
FC EGOLAND
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 11:00
TYGŘI
2
FC EGOLAND
2
neděle 8.12.2019 - 12:20
SLOVAN HAVÍŘOV
3
FC EGOLAND
4
sobota 11.1.2020 - 13:00
FC EGOLAND
2
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 14:20
FC EGOLAND
4
GESOMONT
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
neděle 10.11.2019 - 16:40
FC EGOLAND
1
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 17:20
REAPERS
6
SURVIVORS
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 20:00
VETERÁN TEAM
3
SURVIVORS
3
sobota 14.12.2019 - 21:20
AC 6
1
SURVIVORS
6
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 13:20
SURVIVORS
4
SLOVAN HAVÍŘOV
4
neděle 5.1.2020 - 14:40
SURVIVORS
5
BILBAO PETROVICE
2
neděle 10.11.2019 - 16:00
REAPERS
2
IZS LOUKY
5
neděle 10.11.2019 - 18:00
FC EGOLAND
2
IZS LOUKY
3
neděle 10.11.2019 - 19:20
SURVIVORS
3
IZS LOUKY
3
neděle 22.12.2019 - 15:40
THE VEGETABLES
1
IZS LOUKY
0
neděle 22.12.2019 - 16:20
GESOMONT
3
IZS LOUKY
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 16:00
IZS LOUKY
1
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
neděle 5.1.2020 - 17:20
IZS LOUKY
3
TYGŘI
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
sobota 7.12.2019 - 18:00
INVICTUS 2011
2
REAPERS
2
sobota 7.12.2019 - 19:20
INVICTUS 2011
0
MALÁRIA HAVÍŘOV
3
sobota 7.12.2019 - 20:40
INVICTUS 2011
2
BILBAO PETROVICE
3
sobota 11.1.2020 - 13:40
INVICTUS 2011
3
GESOMONT
1
sobota 11.1.2020 - 15:00
INVICTUS 2011
1
AC 6
2
sobota 11.1.2020 - 15:40
FC EGOLAND
7
INVICTUS 2011
0
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 11:40
INVICTUS 2011
6
PIVNICE U HAVÍŘE
3
neděle 8.12.2019 - 09:00
PIVNICE U HAVÍŘE
1
FC EGOLAND
8
neděle 8.12.2019 - 10:20
PIVNICE U HAVÍŘE
0
SLOVAN HAVÍŘOV
7
neděle 8.12.2019 - 11:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
TYGŘI
1
sobota 11.1.2020 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
2
VETERÁN TEAM
4
sobota 11.1.2020 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
4
THE VEGETABLES
5
sobota 11.1.2020 - 11:40
REAPERS
4
PIVNICE U HAVÍŘE
1
sobota 16.11.2019 - 09:40
PIVNICE U HAVÍŘE
0
AMBRA REAL
5
sobota 16.11.2019 - 10:20
INVICTUS 2011
2
AMBRA REAL
4
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 14.12.2019 - 18:00
AMBRA REAL
3
SURVIVORS
1
sobota 14.12.2019 - 19:20
AMBRA REAL
6
AC 6
1
sobota 14.12.2019 - 20:40
AMBRA REAL
0
VETERÁN TEAM
0
neděle 5.1.2020 - 16:40
AMBRA REAL
1
TYGŘI
0
neděle 5.1.2020 - 18:00
AMBRA REAL
6
MALÁRIA HAVÍŘOV
2
neděle 5.1.2020 - 18:40
IZS LOUKY
2
AMBRA REAL
3
sobota 16.11.2019 - 09:00
INVICTUS 2011
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
sobota 16.11.2019 - 11:00
PIVNICE U HAVÍŘE
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 16.11.2019 - 12:20
AMBRA REAL
3
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 22.12.2019 - 15:00
GESOMONT
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
4
neděle 22.12.2019 - 17:00
THE VEGETABLES
1
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 22.12.2019 - 18:20
IZS LOUKY
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 5.1.2020 - 12:00
SURVIVORS
2
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
neděle 5.1.2020 - 14:00
BILBAO PETROVICE
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
neděle 5.1.2020 - 15:20
SLOVAN HAVÍŘOV
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
2
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
KST MEMBRANE
4
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
FC MAJÁČEK
3
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 9.11.2019 - 15:20
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
FC MAJÁČEK
6
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
KST MEMBRANE
4
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 17:00
KERBEROS
1
REDS
1
sobota 9.11.2019 - 14:00
KERBEROS
1
FC U BARÁKU
0
sobota 9.11.2019 - 14:40
REDS
2
FC U BARÁKU
6
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
KST MEMBRANE
7
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
FC MAJÁČEK
3
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 17:40
KERBEROS
5
FC U BARÁKU
2
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 17.11.2019 - 19:20
KERBEROS
3
FC REVOLUTION
6
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
FC MAJÁČEK
1
neděle 15.12.2019 - 13:20
FC U BARÁKU
1
FC REVOLUTION
7
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
KST MEMBRANE
2
neděle 22.12.2019 - 12:20
REDS
1
FC REVOLUTION
12
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 9.11.2019 - 17:20
FC REVOLUTION
0
FC PLAYERS
2
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
FC MAJÁČEK
2
sobota 16.11.2019 - 19:20
REDS
1
FC PLAYERS
0
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
KST MEMBRANE
5
neděle 15.12.2019 - 09:20
KERBEROS
1
FC PLAYERS
5
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 22.12.2019 - 14:20
FC U BARÁKU
3
FC PLAYERS
6
sobota 11.1.2020 - 19:00
FC REVOLUTION
5
FC PLAYERS
0
sobota 9.11.2019 - 16:00
FC REVOLUTION
2
FC DRAGON FLY
1
sobota 9.11.2019 - 16:40
FC PLAYERS
2
FC DRAGON FLY
0
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
KST MEMBRANE
4
sobota 30.11.2019 - 19:50
FC U BARÁKU
1
FC DRAGON FLY
7
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 15.12.2019 - 11:20
REDS
0
FC DRAGON FLY
1
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
FC MAJÁČEK
0
neděle 22.12.2019 - 10:20
KERBEROS
0
FC DRAGON FLY
4
sobota 11.1.2020 - 19:40
FC REVOLUTION
5
FC DRAGON FLY
2
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
KST MEMBRANE
3
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
FC MAJÁČEK
8
neděle 17.11.2019 - 18:00
KERBEROS
3
FK CELNET
1
neděle 17.11.2019 - 18:40
FC REVOLUTION
3
FK CELNET
0
neděle 15.12.2019 - 10:00
REDS
2
FK CELNET
1
neděle 15.12.2019 - 10:40
FC DRAGON FLY
4
FK CELNET
4
neděle 22.12.2019 - 13:00
FC U BARÁKU
6
FK CELNET
0
neděle 22.12.2019 - 13:40
FC PLAYERS
5
FK CELNET
1
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
FC MAJÁČEK
4
sobota 9.11.2019 - 18:40
FC MAJÁČEK
2
KST MEMBRANE
4
sobota 9.11.2019 - 19:20
FK CELNET
0
FC MAJÁČEK
8
sobota 16.11.2019 - 18:00
REDS
1
FC MAJÁČEK
6
sobota 16.11.2019 - 18:40
FC PLAYERS
5
FC MAJÁČEK
2
neděle 15.12.2019 - 12:00
FC U BARÁKU
3
FC MAJÁČEK
3
neděle 15.12.2019 - 12:40
FC REVOLUTION
5
FC MAJÁČEK
1
neděle 22.12.2019 - 09:00
KERBEROS
0
FC MAJÁČEK
3
neděle 22.12.2019 - 09:40
FC DRAGON FLY
4
FC MAJÁČEK
0
neděle 12.1.2020 - 08:00
FK CELNET
2
FC MAJÁČEK
4
sobota 9.11.2019 - 18:00
FK CELNET
3
KST MEMBRANE
3
sobota 9.11.2019 - 18:40
FC MAJÁČEK
2
KST MEMBRANE
4
sobota 30.11.2019 - 18:30
FC U BARÁKU
2
KST MEMBRANE
7
sobota 30.11.2019 - 19:10
FC DRAGON FLY
3
KST MEMBRANE
4
neděle 15.12.2019 - 08:00
KERBEROS
1
KST MEMBRANE
4
neděle 15.12.2019 - 08:40
FC PLAYERS
1
KST MEMBRANE
5
neděle 22.12.2019 - 11:00
REDS
2
KST MEMBRANE
4
neděle 22.12.2019 - 11:40
FC REVOLUTION
11
KST MEMBRANE
2
neděle 12.1.2020 - 08:40
FK CELNET
2
KST MEMBRANE
2
sobota 28.1.2023 - 12:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 13.11.2021 - 20:00
SOKOL BOHUMÍN
0
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
1
sobota 13.11.2021 - 21:20
SOKOL BOHUMÍN
4
INVICTUS 2011
2
neděle 5.12.2021 - 20:40
SOKOL BOHUMÍN
4
FC MAJÁČEK
3
neděle 5.12.2021 - 21:20
KARVIŇÁCI
0
SOKOL BOHUMÍN
11
sobota 8.1.2022 - 11:00
GLACGOW RANGERS
3
SOKOL BOHUMÍN
2
sobota 8.1.2022 - 11:40
FUTSAL GUYS
3
SOKOL BOHUMÍN
8
neděle 16.1.2022 - 11:00
SOKOL BOHUMÍN
6
FC U BARÁKU
3
neděle 16.1.2022 - 12:20
SOKOL BOHUMÍN
12
TJSK NOACO
1
neděle 30.1.2022 - 08:40
SOKOL BOHUMÍN
10
KERBEROS
0
neděle 14.11.2021 - 08:40
TJSK NOACO
4
FUTSAL GUYS
10
neděle 14.11.2021 - 09:20
KERBEROS
3
TJSK NOACO
0
sobota 18.12.2021 - 09:00
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
8
TJSK NOACO
1
sobota 18.12.2021 - 09:40
FC REVOLUTION
9
TJSK NOACO
0
sobota 8.1.2022 - 09:00
TJSK NOACO
0
KST MEMBRANE
8
sobota 8.1.2022 - 10:20
TJSK NOACO
1
KARVIŇÁCI
3
neděle 16.1.2022 - 11:40
TJSK NOACO
4
FC U BARÁKU
4
neděle 16.1.2022 - 12:20
SOKOL BOHUMÍN
12
TJSK NOACO
1
neděle 30.1.2022 - 12:40
INVICTUS 2011
3
TJSK NOACO
0
neděle 14.11.2021 - 10:40
GLACGOW RANGERS
7
KARVIŇÁCI
1
neděle 14.11.2021 - 11:20
FC REVOLUTION
4
GLACGOW RANGERS
3
sobota 11.12.2021 - 15:00
FC U BARÁKU
2
GLACGOW RANGERS
2
sobota 11.12.2021 - 15:40
KERBEROS
1
GLACGOW RANGERS
4
sobota 8.1.2022 - 11:00
GLACGOW RANGERS
3
SOKOL BOHUMÍN
2
sobota 8.1.2022 - 12:20
GLACGOW RANGERS
4
FUTSAL GUYS
1
neděle 16.1.2022 - 09:40
GLACGOW RANGERS
4
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
0
neděle 16.1.2022 - 10:20
KST MEMBRANE
0
GLACGOW RANGERS
1
neděle 30.1.2022 - 12:00
FC MAJÁČEK
2
GLACGOW RANGERS
7
neděle 14.11.2021 - 10:00
FC REVOLUTION
5
KARVIŇÁCI
0
neděle 14.11.2021 - 10:40
GLACGOW RANGERS
7
KARVIŇÁCI
1
neděle 5.12.2021 - 20:00
KARVIŇÁCI
4
FC MAJÁČEK
0
neděle 5.12.2021 - 21:20
KARVIŇÁCI
0
SOKOL BOHUMÍN
11
sobota 8.1.2022 - 09:40
KARVIŇÁCI
2
KST MEMBRANE
3
sobota 8.1.2022 - 10:20
TJSK NOACO
1
KARVIŇÁCI
3
neděle 16.1.2022 - 13:00
KERBEROS
1
KARVIŇÁCI
4
neděle 16.1.2022 - 13:40
INVICTUS 2011
2
KARVIŇÁCI
3
neděle 30.1.2022 - 16:00
FC U BARÁKU
2
KARVIŇÁCI
2
sobota 28.1.2023 - 11:00
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 10:00
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 09:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 09:00
ČTVRTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
PÁTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 10:00
TŘETÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
ŠESTÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 11:00
DRUHÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
SEDMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 12:00
PRVNÍ ZÁKLADNÍ ČÁST
OSMÝ ZÁKLADNÍ ČÁST
sobota 28.1.2023 - 14:00
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 1
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 4
sobota 28.1.2023 - 13:00
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 2
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 3
sobota 28.1.2023 - 13:00
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 2
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 3
sobota 28.1.2023 - 14:00
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 1
VÍTĚZ ČTVRTFINÁLE 4
sobota 28.1.2023 - 16:00
VÍTĚZ SEMIFINÁLE 2
VÍTĚZ SEMIFINÁLE 1
sobota 28.1.2023 - 16:00
VÍTĚZ SEMIFINÁLE 2
VÍTĚZ SEMIFINÁLE 1
sobota 28.1.2023 - 15:00
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 1
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 2
sobota 28.1.2023 - 15:00
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 1
PORAŽENÝ SEMIFINÁLE 2
sobota 7.5.2022 - 11:00
FK KLASIK
8
TYGŘI
1
sobota 7.5.2022 - 12:20
FK KLASIK
2
MABUL - VÝMĚNÍK
2
neděle 15.5.2022 - 10:00
BLUES DEVILS
5
FK KLASIK
0
neděle 15.5.2022 - 12:00
AMBRA REAL
5
FK KLASIK
0
sobota 21.5.2022 - 10:00
QUATRO REKLAMA FC
2
FK KLASIK
5
neděle 29.5.2022 - 12:00
FK KLASIK
5
TYGŘI
4
neděle 29.5.2022 - 13:20
FK KLASIK
4
MABUL - VÝMĚNÍK
6
sobota 4.6.2022 - 10:40
AMBRA REAL
2
FK KLASIK
14
sobota 4.6.2022 - 12:00
BLUES DEVILS
7
FK KLASIK
4
neděle 20.11.2022 - 11:40
LA COPA
1
KARVIŇÁCI
1
neděle 20.11.2022 - 12:20
FUTSAL GUYS
6
LA COPA
1
neděle 27.11.2022 - 15:40
LA COPA
1
FC MAJÁČEK
3
neděle 27.11.2022 - 16:20
SOKOL BOHUMÍN
5
LA COPA
0
neděle 4.12.2022 - 19:00
TJSK NOACO
2
LA COPA
4
sobota 17.12.2022 - 15:40
LA COPA
REAPERS
sobota 17.12.2022 - 16:20
ZASTAVÁRNA PIKASO.CZ
LA COPA
sobota 7.1.2023 - 18:40
LA COPA
KARVIŇÁCI
sobota 7.1.2023 - 19:20
FUTSAL GUYS
LA COPA
neděle 4.12.2022 | 09:00
TYGŘI
1
KST MEMBRANE
6
neděle 4.12.2022 | 09:40
FK RAPID HAVÍŘOV
4
VETERÁN TEAM
1
neděle 4.12.2022 | 10:20
TYGŘI
2
VETERÁN TEAM
1
neděle 4.12.2022 | 11:00
FK RAPID HAVÍŘOV
7
KST MEMBRANE
3
neděle 4.12.2022 | 11:40
TYGŘI
4
FK RAPID HAVÍŘOV
1
neděle 4.12.2022 | 12:20
VETERÁN TEAM
5
KST MEMBRANE
9
neděle 4.12.2022 | 13:00
SLOVAN HAVÍŘOV
2
FC BRUNO
2
neděle 4.12.2022 | 13:40
CHACHAŘI ORLOVÁ
1
HAVRANI
6
neděle 4.12.2022 | 14:20
SLOVAN HAVÍŘOV
2
HAVRANI
5
sobota 10.12.2022 | 14:00
TDK HAVÍŘOV
YOUNG BOYS
sobota 10.12.2022 | 14:40
AMBRA REAL
AGA 24
sobota 10.12.2022 | 15:20
TDK HAVÍŘOV
AGA 24
sobota 10.12.2022 | 16:00
AMBRA REAL
YOUNG BOYS
sobota 10.12.2022 | 16:40
TDK HAVÍŘOV
AMBRA REAL
sobota 10.12.2022 | 17:20
AGA 24
YOUNG BOYS
sobota 10.12.2022 | 18:00
FRISCO
FT AZURO KARVINÁ
sobota 10.12.2022 | 18:40
MABUL - VÝMĚNÍK
ORANJES
sobota 10.12.2022 | 19:20
FRISCO
ORANJES