ČLÁNEK

LETNÍ KARVINSKÝ POHÁR - 2022

21.04.2022 | redakce

Dne 21.04.2022 proběhlo losování Karvinského letního poháru pro rok 2022. Bylo přihašeno celkem 6 týmů. Níže uvádmíme nejdůlěžitější infomace k této soutěží, jejíž začátek byl stanoven na 07.05.2022.

• LKP 2022 se bude hrát dvoukolově každý s každým, délka utkání v základní části bude – 2 x 15 minut, utkání se hrají za každého počasí ( mimo bouře, krupobití apod.) s futsalovým míčem a podle platných pravidel KFL
  • Modifikace pravidel: míč při rozehrávce nemusí opustit polovinu a i přesto se může se hrát opakovaně s brankářem
  • Všechny mužstva se zúčastní závěrečného play off, délka utkání v play off bude 2 x 20 minut s fotbalovým míčem vel. 5, v případě nepříznivého počasí bude hřiště upřesněno - MUT, UT – SC Kovona.
  • Všechna mužstva startující v LKP 2022 dostanou futsalový míč Select
  • Finanční odměny pro tři nejlépe umístěné mužstva LKP 2022: 1. místo – 3.000,- Kč, 2. místo – 2.000,- Kč, 3. místo – 1000,- Kč
  • Ocenění hráčů LKP 2022: nejlepší střelec, nejlepší hráč, nejlepší brankář
  • Odevzdaní soupisek: do čtvrtku 28.5.2022
  • Aktualizace soupisek: vždy do pátku do 16:00 (na aktualizace po tomto čase se již nebude na nejbližší víkendové kolo přihlížet)

Přihlášky a startovné

18.10.2023 - Blíží se termín uzavírek přihlášek do KaFuLi. Upozorňujeme na skutečnost, že nestačí odevzdat jen přihlášku, nebo zaplatit jen startovné do 20.10.2023. Kdo nebude mít zaplaceno startovné a současně odevzdanou přihlášku, tak do soutěží nebude zařazen.

Uzavření soupisek letního poháru

11.5.2023 - Upozorňujeme na skutečnost, že zítra je uzávěrka soupisek pro letní pohár 2023. Po tomto datu již nepůjde soupisky doplňovat.

Vyzvednutí rezervace vstupenek na ples

22.2.2023 - Žádáme tímto všechny zájemce o ples, kteří mají rezervováne vstupenky, aby si je vyzvedli v co nejkratší době u Zdeňka Orsága anebo Tomaše Závodného. Děkujeme za spolupráci a spolu jsem silnější

Turnaj 11.02.2023

10.2.2023 - Z důvodu nemoci a zranění hráčů týmu FC Revolution, tak dochází ke kontumaci jejich zápasů ve prospěch soupeřů a pořadí tohoto turnaje je upraveno následovně: 1 utkání - FC Brunu - Tygři; 2 utkání Riviéra KA 4 - FC Bruno; 3 utkání Riviéra KA 4 - Tygři.