ČLÁNEK

Soutěže pokračují

22.11.2021 | redakce

Správní rada dnes na svém zasedání rozhodla o pokračování soutěží Futsal Karviná z.s., do případných dalších omezení vyhlášených příslušnými orgány. Soutěže ale budou dále probíhat bez diváků za zpřísněných opatření. Před každým turnajem musí každý hráč prohlásit do nového tiskopisu, že plní aktuální podmínky bezinfekčnosti, jelikož spolek Futsal Karviná z.s. nemá právo požadovat předložení konkrétních dokumentů, jelikož se jedná o citlivé údaje jednotlivce.Aktuální podmínky pro pořádání a účast na sportovních utkání podrobně popisuje NSA. Aktuálně platí:

A) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo

B) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní nebo

C) osoba byla plnohodnotně očkována proti onemocnění Covid-19 .

Vzhledem k tomu, že jsou soupisky otevřené, tak lze libovolně hráče na soupisky dále dopisovat. Situace aktuálně je bohužel taková, jaká je a nemůžeme za podmínky, které jsou momentálně nastaveny. Přerušení soutěží by asi nebylo správným rozhodnutím, jelikož se nedá očekávat, že by v brzké době došlo ke zmírnění podmínek. A aktuální restrikce ze strany patřičných orgánů jsou teoreticky splnitelné pro každého občana. Samozřejmě, že pokud je někdo v této záležitosti „jinak“ nastaven, tak pohlíží na situaci svým způsobem.

Dále apelujeme na ostatní členy a příznivce spolku a soutěží futsal Karviná, aby respektovali to, že se utkání budou odehrávat bez přítomností diváků. Porušování tohoto nařízení může mít za následek to, že budou muset být soutěže předčasně ukončeny. Což asi nikdo z nás nechce.

Formulář bezinfekčnosti:

Za to, že bude formulář vyplněn, nese odpovědnost odpovědný zástupce klubu. Ale prohlášení o tom, že hráč může startovat v utkání, si podepisuje jednotlivý hráč a ten si také za své prohlášení nese zodpovědnost se všemi důsledky a dopady. Spolek není oprávněn požadovat po hráčích něco jiného.

Doufáme, že naše rozhodnutí bude přijato s většinovou spokojenosti. Aktuálně bohužel nejde rozhodnout ke spokojenosti všech a Futsal Karviná z.s. si aktuální podmínky k účasti nevymyslel sám, jen je musí aplikovat do praxe.

Dále byla delegována další kontaktní osoba, za spolek Futsal Karviná, na kterou se případně můžete obracet se svými dotazy:

Miškovič Lukáš, e-mail: l.miskovic@seznam.cz, telefon: +420721561549

Futsalu zdar

Krátké zprávy

Letní pohár

13.4.2022 - Zítra je uzávěrka přihlášek do Karvinského letního poháru. Kdo má v úmyslu se ho zúčastnit, tak má zítra poslední možnost.

Nominace do all stars 1. ligy

27.2.2022 - Zítra bude končit hlasování o nejlepšího hráče prvních čtyř týmů pro nominaci do all stars 1. ligy.

Utkání zatím stále bez diváků

15.12.2021 - Upozorňujeme na skutečnost, že utkání KaFuLi nadále probíhají bez účasti diváků. Moc děkujeme za respektování tohoto rozhodnutí. Futsalu zdar.

Oprava Quatro Reklama - Veterán Team

5.12.2021 - Dnes byl opraven los druhé ligy, kde došlo k záměně týmů Quatro Reklama a Veterán Team a zápasy byly opraveny dle rozpisu. Proto upozorňujeme tyto týmy, aby si překontrolovaly los na stránkách. Taktéž prosíme ostatní týmy, aby se koukly na svůj los na webu, zda odpovídá realitě (losu dle losování na VH).