24Let

 

Dobré poledne, je neděle 22.9.2019, 12:43. Dnes má svátek Darina, zítra Berta.

line

line

karvina.org

line

karvina.org

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

BENESPORT

fotbal.czline

 

LOS MUŽSTEV A HRACÍ TERMÍNY 3. LIGY 2018/2019

1 - KERBEROS
5 - PIKASO.CZ
9 - PIVNICE U HAVÍŘA
13 - SLOVAN HA
2 - FC TYGR
6 - THE VEGETABLES
10 - AMBRA REAL
14 - CHACHAŘI ORL
3 - APEOM
7 - FC MOLNLYCKE
11 - BILBAO PETROVICE
15 - SURVIVORS
4 - INVICTUS
8 - AC6
12 - MALARIA HA
16 - VETERÁN TEAM
KOLO DEN DATUM HODINY HALA MUŽSTVA
I. neděle 11.11.2018 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 1 2 3 4
neděle 11.11.2018 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 5 6 7 8
neděle 11.11.2018 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 9 10 11 12
sobota 17.11.2018 18,30 – 22,30 MFK - Kovona 13 14 15 16
II. neděle 16.12.2018 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 13 1 5 9
neděle 16.12.2018 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 14 2 6 10
neděle 16.12.2018 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 15 3 7 11
sobota 22.12.2018 09,00 – 13,00 MFK - Kovona 16 4 8 12
III. neděle 06.01.2019 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 11 16 1 6
neděle 06.01.2019 16,00 – 20,00 MFK - Kovona 12 15 2 5
neděle 13.01.2019 11,00 – 15,00 MFK - Kovona 9 14 3 8
neděle 13.01.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 10 13 4 7
IV. sobota 26.01.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 7 12 14 1
neděle 27.01.2019 09,00 – 13,00 MFK - Kovona 8 11 13 2
neděle 27.01.2019 13,00 – 17,00 MFK - Kovona 5 10 16 3
neděle 27.01.2019 17,00 – 21,00 MFK - Kovona 6 9 15 4
V. neděle 10.02.2019 15,00 – 19,00 MFK - Kovona 1 8 10 15
sobota 16.02.2019 08,00 – 12,00 MFK - Kovona 2 7 9 16
sobota 16.02.2019 12,00 – 16,00 MFK - Kovona 3 6 12 13
neděle 17.02.2019 13,00 – 17,00 MFK - Kovona 4 5 11 14
- 3.kolo -
 49  06.1  12,00 – 16,00  MFK - Kovona  11  -  6  BILBAO PETR  -  THE VEGETABLES  0  :  6 
 50      MFK - Kovona  16  -  1  VETERÁN TEAM  -  KERBEROS  2  :  0 
 51      MFK - Kovona  11  -  1  BILBAO PETR  -  KERBEROS  4  :  1 
 52      MFK - Kovona  16  -  6  VETERÁN TEAM  -  THE VEGETABLES  6  :  2 
 53      MFK - Kovona  11  -  16  BILBAO PETR  -  VETERÁN TEAM  3  :  9 
 54      MFK - Kovona  1  -  6  KERBEROS  -  THE VEGETABLES  1  :  1 
 55  06.1  16,00 – 20,00  MFK - Kovona  12  -  5  MALARIA HA  -  PIKASO.CZ  2  :  3 
 56      MFK - Kovona  15  -  2  SURVIVORS  -  FC TYGR  2  :  1 
 57      MFK - Kovona  12  -  2  MALARIA HA  -  FC TYGR  2  :  3 
 58      MFK - Kovona  15  -  5  SURVIVORS  -  PIKASO.CZ  1  :  1 
 59      MFK - Kovona  12  -  15  MALARIA HA  -  SURVIVORS  5  :  0 
 60      MFK - Kovona  2  -  5  FC TYGR  -  PIKASO.CZ  3  :  5 
 61  13.1  11,00 – 15,00  MFK - Kovona  9  -  8  PIVNICE U HAVÍŘA  -  AC6  2  :  3 
 62      MFK - Kovona  14  -  3  CHACHAŘI ORL  -  APEOM  6  :  3 
 63      MFK - Kovona  9  -  3  PIVNICE U HAVÍŘA  -  APEOM  5  :  2 
 64      MFK - Kovona  14  -  8  CHACHAŘI ORL  -  AC6  4  :  1 
 65      MFK - Kovona  9  -  14  PIVNICE U HAVÍŘA  -  CHACHAŘI ORL  1  :  3 
 66      MFK - Kovona  3  -  8  APEOM  -  AC6  3  :  1 
 67  13.1  15,00 – 19,00  MFK - Kovona  10  -  7  AMBRA REAL  -  FC MOLNLYCKE  1  :  7 
 68      MFK - Kovona  13  -  4  SLOVAN HA  -  INVICTUS  3  :  2 
 69      MFK - Kovona  10  -  4  AMBRA REAL  -  INVICTUS  3  :  2 
 70      MFK - Kovona  13  -  7  SLOVAN HA  -  FC MOLNLYCKE  1  :  4 
 71      MFK - Kovona  10  -  13  AMBRA REAL  -  SLOVAN HA  2  :  1 
 72      MFK - Kovona  4  -  7  INVICTUS  -  FC MOLNLYCKE  5  :  6 

Pořadí utkání : 1-4, 2-3, 1-3, 2-4, 1-2, 3-4  

Týmy se utkají jednokolově každý s každým, do čtvrté ligy sestupují dva týmy, do druhé postupují dva.

Tabulka

Copyright 2007 Pablo + Donk3y - donk3y@centrum.cz